Pwodwi yo
1ML 2ML THC jetab Vape Pen ak pri bon mache
1. Tank: 2.0ml 2. Rezistans: 1.4±0.1Ω 3. Konsomasyon lwil oliv: 4 twou 1.6mm chak 4. Batri: 350mAh (USBC chaje) 5. Dimansyon: 22.3 * 10.7 * 101mm 6. Pwa nèt: 22g 7. Voltage: 3.3V-3.7V-4.2V
Fonksyon
1ML 2ML THC jetab Vape Pen ak pri bon mache
Pou plis detay epi jwenn kèk echantiyon yo teste, tanpri ou lib pou kontakteWhatsApp:+86 15986647278








Hot Tags: Lachin Customized vid 2ml hhc viv résine jetab vape manifaktirè, Swèd - faktori dirèk wholesale, Lachin Lachin Customized vid 2ml hhc viv résine jetab manifaktirè vape, Swèd - faktori dirèk founisè wholesale, faktori, vapur rechargeable, fre briz vapè koupon, canna engredyan bwason enèji, plim vape ki pa nikotin, arom ki pa lwil oliv, lwil vapè
| GZ-20Yon paramèt | |
| Gwosè (L x W x H) | 10.7 * 22.3 * 101 mm |
| Pwa nèt | 21g |
| Volim | 2.{{1}ml |
| Twou konsomasyon lwil oliv | 4 twou, 1.6mm gwosè twou (gwosè twou koutim) |
| Kapasite | 350mAh |
| Rezistans katouch | 1.4±{2}}.1 ohm |
| Materyèl | 1.aluminium pwodwi 2.koulè koutim |
| Karakteristik | 1.Eleman chofaj seramik 2.Ajiste Voltage Vèt - 3.3V Ble - 3.7V Wouj - 4.2V 3. bouton kontwòl: on/off, prechofaj & ajiste vòltaj 4. Vizib fenèt, respire aktive 5. Anba USBC chaje |
| Pake | 40 moso nan kò katouch chak plato Chaje nan yon bwat |
Hot Tags: Lachin Customized vid 2ml hhc viv résine jetab vape manifaktirè, Swèd - faktori dirèk wholesale2024, Lachin Lachin Customized vid 2ml hhc viv résine jetab vape manifaktirè, Swèd - faktori dirèk wholesale2024 Swèd, faktori, Cbd Vape tank, soulajman enkyetid natirèl, e ji san nikotin, Premium Thc Cartridge Choices, vape plim pou sir, plim kits ontario
Baj popilè: 1ml 2ml thc jetab vape plim ak pri bon mache, Lachin 1ml 2ml thc jetab vape plim ak founisè pri bon mache, faktori
Ou ka renmen tou
PlisAparèy Vape Cbd
PlisJwi 3 nan 1 Cbd jetab Vape ak Auto Draw Inhale aktive
PlisVide 2 nan 1 CBD jetab Vape ak bon pri
PlisWholesale 2 nan 1 Gou Jetab Vape Pen Live Resin E Si...
PlisGreen Time Delta-8 THC Vape Aparèy, 2000mg, Recharge...
Plis0.5/1/2/3/5 Ml Semi-otomatik CBD/THC/HHC/DISTILLATE ...
Voye rechèch




