Pwodwi yo
Vide 2 nan 1 CBD jetab Vape ak bon pri
DV20A:
1 MULTI-gou nan yon sèl aparèy.
2 Rapid ak fasil tèt-ranpli, fenèt vizib.
3 Bouton mete sou / koupe, pou anpeche timoun yo fimen ak anpeche otomatik aktivasyon nan pòch la, pi an sekirite.
Fonksyon
Vide 2 nan 1 CBD jetab Vape ak bon pri
DV20A: Li se plizyè gou nan yon sèl aparèy, epi ou ka pouse pwent bouch pou chanje gou, chwazi nenpòt ki gou oswa jwi de gou menm tan.



Si w ap chèche aparèy CBD oswa plim vape jetab pou vann, kontakte m nan enfòmasyon ki pi ba yo, epi ou ka jwenn pri an gwo pi ba anpil, kèlkeswa kesyon ou ak demann ou an, nou toujou la pare pou ede.
Imèl: sales22@greentime.com.cn
Wechat/whatsapp:15818383206
| Gwosè (L x W x H) | 31 * 16 x 100 mm |
| Pwa nèt | 40.4g |
| Volim | 2 gram (2*1ml) |
| Twou konsomasyon lwil oliv | 4 twou, gwosè twou 1.6mm (gwosè twou koutim) |
| Kapasite | 350mAh |
| Rezistans katouch | Quartz bobin + SS316 fil |
| Materyèl | PCGT ak asye pur |
| Chaje | USBC chaje |
| Karakteristik | 1. MULTI-gou nan yon sèl aparèy. 2. Rapid ak fasil tèt-ranpli, fenèt vizib. 3. gode lwil la limyè lè chanje gou 4. Bouton mete sou / koupe, yo anpeche timoun yo fimen ak anpeche deklanchman otomatik nan pòch la, pi an sekirite. 5. Klike sou bouton 5 fwa vire sou / sou aparèy la. 6. Klike sou bouton 2 fwa pou prechofe. 7. Klike 3 fwa pou ajiste vòltaj Limyè vèt - 3.3V pwodiksyon Limyè ble - 3.7V pwodiksyon Limyè wouj - 4.2V pwodiksyon 7. Pouse pwent bouch pou chanje gou, chwazi nenpòt ki gou oswa jwi de gou menm tan. 8. Anba USBC chaje 9. san plon, materyèl klas manje 10.Koulè bouton montre pouvwa batri lè w ap fimen Vèt (1009% 6-75%) Ble (75%6-25%) Wouj (25%-0%) |
| Pake | 40 moso nan kò vape chak plato Chaje nan yon bwat |
Baj popilè: vid 2 nan 1 cbd jetab vape ak bon pri, Lachin vid 2 nan 1 cbd jetab vape ak founisè bon pri, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



