Pwodwi yo
Green Time Upgrade epè CBD lwil oliv ranpli machin GT10+
GT 10+ Manyèl/Otomatik lwil oliv ranpli machin pou charyo & jetab vapesInput Voltage: 110V/220VInjection Efikasite: 1000 ~ 3000pcs / h pou jetab vape ranpli 2000pcs pre-woulo ranpli fillingInjection Vitès: 9 nivo vitès reglablVessel Volim: ml5120 Volim. - 9.99mlPrecision: +/-0.01ml Apwopriye pou: lwil CBD, e likid, lwil THC Aplikasyon: katouch, aparèy Vape, Pre-woulo, gous, sereng, elatriye.
Fonksyon
Green Time Upgrade epè CBD lwil oliv ranpli machin GT10+
Machin ranpli GT10 nou an vann byen nan USA ak Ewòp, li trè fasil yo sèvi ak, lave ak pwòp, seri a ranpli se soti nan 0.05-9.99ml, ou ka ranpli 800-1600pcs pou chak èdtan. Li ka ede w pou konsève pou anpil pri ranpli lwil oliv.Si w vle konnen plis detay sou machin ranpli GT10+, tanpri kontakte WhatsApp: +86 15986647278, nou ka fè apèl videyo pou montre w kouman pou w itilize machin nan.




Fichye Tache
| Atik | Konble machin paramèt |
| Antre Voltage | 110 V/220V |
| Antre pouvwa | 1500 W |
| Piki efikasite | 1000 ~ 3000pcs / h 2000 - 4000pcs / h pou pre-woulo |
| Vitès piki | 9 nivo vitès reglabl |
| Volim veso | 1200 ml |
| Ranpli ranpli | 0.05ml - 9.99ml |
| Presizyon | +/-0.01 ml |
| Tanperati enjektè ak veso | 77 - 194 F |
| Operasyon | Amalgam otomatik / Manyèl ranpli |
| Gwosè | Platfòm: 76 * 63 * 56cm machin prensipal: 58 * 71 * 58 cm |
| Pwa Brit | 28KG+56 KG |
| Kostim pou | Lwil oliv, likid, ji, elatriye |
| Aplikasyon | Vape plim jetab, gous, sereng, elatriye. |
2. Karakteristik
1. Segondè efikasite ranpli nan pwodiksyon an.
2. Trè fasil pou itilize, lave ak pwòp.
3. Avèk fonksyon chalè pou likid epè.
4. Ranpli ranpli: 0.05-9.99ml
5. Konble vitès: 1000-3000pcs
3. Sou nou
Dongguan Green Time Technology Co, Ltd se yon manifakti pwodwi pyès ki nan konpitè pwofesyonèl, nou gen plis pase 10 ane eksperyans nan envantè de diferan pwodwi elektwonik ak machin ranpli. Tout pwodwi nou yo se bon jan kalite ak pri atire. Nou gen ekip R&D eksepsyonèl pou devlope nouvo pwodwi ak rezoud pwoblèm pwodwi yo. Pwodwi nou yo te genyen bon repitasyon nan tout kliyan nou yo. Gen plis pase 300 travayè ki gen eksperyans nan ekip pwodiksyon ki sipòte nou pou akonpli tout lòd kliyan nou yo nan tan. Nou kwè ke ekip nou an pral pi gwo ak pi fò nan fiti prè. Byenveni kliyan soti nan tout mond lan vizite nou.
4. FAQ
Q1: nan ki vil ou ye? ki jan mwen ka ale nan faktori ou a? Èske w se yon konpayi komès oswa faktori?
A1: Nou nan Dongguan, Guangdong. Yon èdtan ak yon mwatye kondwi soti nan Shenzhen. Nou se faktori. Faktori sitou likid ranpli machin, charyo, aparèy ak pwodwi ki enpòtan
Pou machin ranpli, nou ofri sèvis lokal pou ansèyman ak reparasyon nan USA.
Q2: Ki tan livrezon ou a?
A2: Anjeneral 15 jou pou konplete machin nan, 10-12 jou pou anbake
Q3: Ki jan yo enstale machin mwen yo lè li rive?
A3: Nou gen videyo ki montre w kouman yo mete kanpe, kouman yo sèvi ak, kolekte rès lwil oliv, lave ak netwaye.
Si sa nesesè, nou ka fè apèl videyo pou montre w kouman yo mete kanpe, kouman yo sèvi ak, netwaye ak rezoud pwoblèm yo.
Q4: Ki garanti ou ye?
A4: Nou gen yon ane garanti ak sipò teknik lavi -long. Sèvis nou an gen ladan tou antretyen machin.
Q5: Ki tèm peman ou a?
A5: 100% Peman anvan chajman pou machin.
Nou sitou konsepsyon ak pwodwi vape jetab ak fè aranjman pou OEM ak odm lòd pou kliyan, epi nou gen pwòp enjenyè nou ki ka ede kliyan yo devlope nouvo aparèy oswa machin. Si ou gen nenpòt plan pou vapes yo oswa mete liy pwodiksyon, tanpri kontakte nou, nou pral sipòte ou reyalize li.
Anba a se kèk nan pwòp mwazi prive nou yo jetab vape, nou ka fè desen ou a ak atizan konn fè diferan, epi ou ka tou chanje fòm nan fenèt, si ou vle nou ka tou fè anbalaj la pou ou, tou, tanpri ou lib pou kontakte whatsApp+86 15986647278











https://www.facebook.com/100090135820958/videos/1149881509773534
Baj popilè: tan vèt ajou epè lwil oliv cbd ranpli machin gt10+, Lachin tan vèt ajou epè cbd lwil oliv ranpli machin gt10+ founisè, faktori
Ou ka renmen tou
PlisTHC lwil oliv ranpli machin CBD katouch ranpli
PlisPòtab Vape lwil oliv katouch ranpli machin
PlisSegondè Precision Semi-otomatik ranpli ak machin pik...
PlisGT10 Vape / Cartridge ranpli machin pou CBD THC D8 D...
PlisGT10 Flex CBD THC HHC distile lwil epè 1ml Vape ranp...
PlisGt 10+ pi bon machin yo Cannabis lwil oliv ranpli po...
Voye rechèch




