Pwodwi yo
THC lwil oliv ranpli machin CBD katouch ranpli
Opere fasil
Pa gen konpresè lè, jis ploge pouvwa elektrik la
Modèl: GT10 machin ranpli
Antre vòltaj: AC110V
Pòtab, deplase li pa yon sèl moun
Fonksyon
THC lwil oliv ranpli machin CBD katouch ranpli
-Pou katouch / atomizer, aparèy Vape, gous elatriye.
-cbd/thc lwil oliv, D8 lwil oliv, likid
-Avèk sistèm chofaj, veso chofaj / tiyo / seren.
-Avèk resiklaj otomatik ak opsyon klè
-Fasil pou opere

| Antre Voltage | AC110 V |
| Antre pouvwa | 200 W |
| Piki efikasite | 800 ~ 2000pcs / h |
| Vitès piki | 10 nivo vitès reglabl |
| Volim veso | 550 ml |
| Ranpli ranpli | {{0}}.01ml - 2.0ml |
| Presizyon | plis /-0.01 ml |
| Modil Injector | Detachable & Echanjable |













Pou plis detay sou THC lwil oliv ranpli machin CBD katouch ranpli:
Kontakte Lillian
WhatsApp: plis 8613543309277
Baj popilè: thc lwil oliv ranpli machin cbd katouch ranpli
Ou ka renmen tou
Voye rechèch






