Pwodwi yo

2024-Faktori Komèsyal Dirèk-Pi bon mache 2ML CBD jetab Vape
Pouswit pèfeksyon Atravè tès anpil, enjenyè nou yo finalman reyalize balans pafè ant pèfòmans segondè ak konsepsyon kontra enfòmèl ant. Apre chak chaj, DV20A kapab jenere soufle ki konsistan ki pa gen okenn bès rekonèt sou vapè soti nan kòmansman rive nan fini. Pandan ke gwo pousantaj egzeyat bay kantite jenere vapè, gwosè pòtatif la asire pi bon diskresyon posib.
Fonksyon
Child Proofprevent CBD Vide 3 nan 1 Vape jetab
Bouton mete sou / koupe, pou anpeche timoun yo fimen ak anpeche otomatik aktivasyon nan pòch la, pi an sekirite.
Si w t ap chèche CBD jetab vape pou vann, kontakte m nan enfòmasyon ki pi ba yo, epi ou ka jwenn pri an gwo pi ba anpil, kèlkeswa kesyon ou ak demann ou an, nou toujou la pare pou ede.
Imèl: sales06@greentime.com.cn
Wechat/whatsapp:13631638029



| Gwosè (L x W x H) | 19.9 * 10 * 97.5mm |
| Pwa nèt | 21.1g |
| Volim | 2.{{1}ml |
| Twou konsomasyon lwil oliv | 4 twou, gwosè twou 1.6mm (gwosè twou koutim) |
| Kapasite | 350mAh |
| Rezistans katouch | Seramik bobin 1.3 ohm |
| Materyèl | PCTG ak asye pur |
| Chaje | USBC chaje |
| Karakteristik | 1. Respire aktive, eleman chofaj seramik 2. Vizib fenèt, fòm ka Customized 3. Rapid ak fasil tèt flling 4. Doub lè chanèl teknoloji 5. Koulè personnalisation, fich / Fini boulanjri 6. Anba USBC chaje |
Hot Tags: pi bon mache 2ml cbd jetab vape, Lachin pi bon mache 2ml cbd jetab vape Swèd, faktori, entèdiksyon vape, machin vape, katouch lwil oliv chanv, vape e sig, achte plim, dis ji Buck
Hot Tags: faktori dirèk lavant-pi bon mache 2ml cbd jetab vape, Lachin faktori dirèk lavant-pi bon mache 2ml cbd jetab vape founisè, faktori, boutèy ji juul, lwil vapè, cannabidiol-likid, e cig vaporisateur, lwil oliv chanv cbd, jetab e sigarèt
Baj popilè: 2024-lavant dirèk faktori-pi bon mache 2ml cbd vape jetab, Lachin 2024- faktori lavant dirèk-pi bon mache 2ml cbd vape jetab, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch
