Pwodwi yo
Vide 2ml CBD Distillate Box Vape jetab manifaktirè founisè
Gwosè (L x W x H): 38.8 * 18.8 * 64mm
Volim: 1ml/2ml
Kapasite: 380mAh
Materyèl: PCTG
Chaje: chaje USB
Fonksyon
Vide 2ml CBD Distillate Box Vape jetab manifaktirè founisè
Pèsonèl reprezantan pwofesyonèl: Lisa Yang Whatsapp:86 17369498729


Dènye vapo bwat gout lwil oliv se yon jwèt-changer nan endistri vaping la. Konsepsyon lwil oliv degoute li yo ak aparans atire fè li kanpe deyò nan konpetisyon an. Fòm nan dous ak kontra enfòmèl ant gen 1ml / 2ml nan lwil oliv, ki se direksyon nan lavni nan teknoloji vaping.

Bon jan kalite e-sigarèt sa a pa gen parèy, epi koule lè lis la asire yon eksperyans vaping bèl. Sa a ede mak byen vit pran mache a ak pozisyon tèt li kòm yon lidè nan endistri a vaping.
Pwodwi detay
| Non pwodwi | PL20 D8/CBD/THC bwat vape jetab |
| Materyèl | PCTG |
| Kapasite tank | 1.0ml/2.0ml |
| Dimansyon | 38.8 * 18.8 * 64mm |
| Twou konsomasyon lwil oliv | Pa gen pòs santral |
| Kapasite batri | 380mAh, 3 diferan vòltaj (2.8V vèt / 3.0V ble / 3.2V wouj) |
| Aktive | Peze bouton an pou fimen/Respire aktive |
| OEM/ODM | Sipò |
| Customize Bwat yo | Sipò, ann desine li ansanm |


1ml 2ml degoute lwil oliv bwat vape konsepsyon popilè pou cbd thc viv rezin colofoni, Lachin 1ml 2ml degoute lwil oliv bwat vape konsepsyon popilè pou cbd thc viv rezin colofoni manifaktirè, Swèd
Enfòmasyon pou kontakte
Non:Lisa Yang
Whatsapp:86 17369498729
Baj popilè: vid 2ml cbd distile bwat vape jetab manifaktirè Swèd, Lachin vid 2ml cbd distile bwat vape jetab manifaktirè founisè Swèd, faktori
Non
Ou ka renmen tou
PlisRechargeable CBD Vape Box Mod 2ml 3ml Vide D8 D9 HHC...
PlisCzech Wholesale Pi bon Pri 1ml 2ml jetab Vape Pen po...
Plis2025 Ewòp wholesale vid pi bon 1ml 2ml pri VIP recha...
PlisLachin Original faktori ki pi popilè 2ml Finland a a...
PlisWholesales canna vid 2ml Aparèy vape jetab VGT20 pou...
Plis1ml / 2ml Pa gen Postless / Postless jetab Vape Pens...
Voye rechèch





