Pwodwi yo
Premium Vape jetab ak 2 gou melanje
Aparèy jetab la enjenyè ak de gode endepandan lwil oliv, w ap vape ak opsyon kontwòl pwisan varyab / pouvwa pwodiksyon, bouton kontwòl sou / koupe prechofaj. plis an sekirite.
Fonksyon
prim vape jetab ak 2 gou melanje
GL2-20B 2in 1 vape se mod bwat trè avanse, chwazi chak gou oswa melanje gou pou fimen pou cbd/thc/hhc ak sou sa. limyè a differnt sou lè pouse bouch la chanje gou.
Ti goute se yon eksperyans konfòtab.
pouvwa aparèy la sou / koupe lè w klike sou bouton bò a 5 fwa rapidman. Apre ou genyen li sou ou ka chwazi kalite pèsistans yap ogmante jiska pa klike bouton an.


Konble enstriksyon lwil oliv
Ranpli lwil oliv ki soti nan twou lwil oliv ranpli nan 2 tank separe, Lè ranpli lwil oliv la fini, peze sou bouch la, fèmen li byen, epi li pa pral louvri. Anpeche timoun yo konsome dirèkteman nan tank lwil oliv la.
Poukisa vape nou an gen plis sekirite?
BOUTON KONTWÒL ON/OFF, RESPIRE AKTIVE
1.Anviwònman bouton pou anpeche timoun yo fimen
2.Button anviwònman pou anpeche otomatik aktivasyon nan pòch la, plis sekirite
Sou nou
Etabli an 2010, Green Time Technology se yon manifakti pwofesyonèl ak ekspòtatè nan OEM ak ODM e sig orders.We te pran yon gwoup pèsonèl ki gen eksperyans ki gen talan nan jesyon wo grade, maketing ak ladrès pwodiksyon.
Poukisa chwazi nou?
Nou responsab pou prim vape jetab ak 2 gou melanje.
Nou se youn nan manifaktirè yo kèk nan Lachin ki te jwenn yon lisans pwodiksyon pou e-sigarèt, kidonk pwodiksyon nou an legal. Gen kèk faktori sou mache a ki pa jwenn sètifika a epi yo toujou ap pwodwi, epi yo ka fèmen pòt yo epi kenbe machandiz yo nenpòt ki lè.
An tèm de bon jan kalite, atelye nou an se san pousyè, epi nou te resevwa GMP, ISO9001, CE, FCC, ROHS ak sou sa.
Paramèt pwodwi
| Non pwodwi | prim vape jetab ak 2 gou melanje |
| Modèl | GL2-20B |
| Gwosè (L x W x H) | 43 * 17 * 65 mm |
| Volim | 2 * 2ml |
| Twou konsomasyon lwil oliv | 4 twou, gwosè twou 1.6mm (gwosè twou koutim) |
| Kapasite | 280mAh |
| Rezistans katouch | Quartz bobin plis fil SS316 |
| Chaje | USBC chaje |
| Karakteristik | 1. MULTI-gou nan yon sèl aparèy. 2. Rapid ak fasil tèt-ranpli, fenèt vizib. 3. san plon, materyèl klas manje 4. Bouton mete sou / koupe, yo anpeche timoun yo fimen ak anpeche deklanchman otomatik nan pòch la, pi an sekirite. 5. Klike sou bouton 5 fwa vire sou / sou aparèy la. 6. Klike sou bouton 2 fwa pou prechofe. 7. Klike 3 fwa pou ajiste vòltaj Limyè vèt - 3.3V pwodiksyon Limyè ble - 3.7V pwodiksyon Limyè wouj - 4.2V pwodiksyon 7. Pouse pwent bouch pou chanje gou, chwazi nenpòt ki gou oswa jwi de gou menm tan. 8. Anba USBC chaje |
Baj popilè: prim vape jetab ak 2 gou melanje, Lachin prim vape jetab ak 2 founisè gou melanje, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch


