Pwodwi yo

1ML CBD jetab Vape Enjenieri pou travay ak Distillate, D8, D9, D10 elatriye
V10: vape jetab cbd ak 1.0ML, bon jan kalite ki estab ak pi bon pri pou atik la tou senpleman, ou ka respire aktivite, epi pa gen okenn bouton kontwole li.
Fonksyon
1ML CBD jetab Vape Enjenieri pou travay ak Distillate, D8, D9, D10 elatriye
1. Respire aktive, eleman chofaj seramik
2. Vizib fenèt, fòm ka Customized
3. Rapid ak fasil tèt flling
4. Doub lè chanèl teknoloji
5. Koulè personnalisation, fich / Fini boulanjri
6. Anba USBC chaje
Enfòmasyon detaye pou V10 a kòm foto anba a, li se 1ml vape jetab, epi li ka ranpli diferans lwil la pou THC, HHC, D8, D9, D10, si ou gen nenpòt ki enterese pou li, tanpri kontakte Edith solèy via Wetchat / whatsapp:15818383206



| Paramèt | |
| Gwosè (L x W x H) | 19.9 * 10 * 89.3mm |
| Pwa nèt | 21.1g |
| Volim | 1.{{1}ml |
| Twou konsomasyon lwil oliv | 4 twou, gwosè twou 1.6mm (gwosè twou koutim) |
| Kapasite | 350mAh |
| Rezistans katouch | Seramik bobin 1.3 ohm |
| Materyèl | PCGT ak asye pur |
| Chaje | USBC chaje |
| Karakteristik | 1. Respire aktive, eleman chofaj seramik 2. Vizib fenèt, fòm ka Customized 3. Rapid ak fasil tèt flling 4. Doub lè chanèl teknoloji 5. Koulè personnalisation, fich / Fini boulanjri 6. Anba USBC chaje |
| Pake | 50 moso nan kò vape chak plato Chaje nan yon bwat |
Baj popilè: 1ml cbd jetab vape Enjenieri pou travay ak distile, d8, d9, d10 elatriye, Lachin 1ml cbd jetab vape Enjenieri pou travay ak distile, d8, d9, d10 elatriye founisè, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch
