Pwodwi yo
Doub Gou CBD Aparèy Vape jetab, kostim pou THC Delta -8 HHC lwil oliv
Double gou CBD jetab Vapes DV20A yo itilize pou lwil oliv segondè Vsicosity jetab plim ak 2 tank 1g kapasite, vini ak 2 tank diferan itilize pou 2 gou lwil oliv, gen tip C USB chaje sou anba a, DV20A Vape plim itilize pou THC Delta {{6 }} HHC lwil oliv.
Fonksyon
Doub Gou CBD Aparèy Vape jetab, kostim pou THC Delta -8 HHC lwil oliv
DV20A a se pi gwo vape jetab pou fimè. Aparèy inovatè sa a konbine de gou nan yon sèl konsepsyon dous, sa ki pèmèt itilizatè yo jwi yon varyete de gou nan yon fason pratik ak sekrè. Avèk THC-Delta-8 enfuze, vape sa a bay yon eksperyans inik ak wo. Kit ou se yon fanatik Cannabis expérimentés oswa yon debutan k ap eksplore mond lan nan THC, vape jetab sa a se pafè pou itilize sou-ale. Senpleman respire epi jwi nwaj yo gou. DV20A a fèt ak rezistans ak fyab nan tèt ou, asire yon eksperyans vaping ki dire lontan ak agreyab. Dekouvri plezi ultim nan de gou ak THC-Delta-8 ak DV20A la. Ou pral jwi de pi bon gou sèl ak gou melanje an menm tan an pa pouse bouch la. Epi li gen yon fonksyon prechofe, yon bouton fè tout fonksyon rive. Klike sou bouton 5 fwa pou limen/éteindre vape aparèy la, klike sou bouton 2 fwa pou prechofe epi klike sou bouton 3 fwa pou ajiste vòltaj. Kapasite batri 350mAh pèmèt ou vape tout lajounen ak anba tip c chaje asire sesyon vaping ou yo san enteripsyon.
JWENN Echantiyon GRATIS ANBA A (Kontakte Lisa, WhatsApp:+8617369498729)
Doub Gou CBD Aparèy Vape jetab, kostim pou THC Delta -8 HHC Spesifikasyon lwil oliv:
Karakteristik pwodwi:
| Kapasite: | 2 * 1 ml (Personalize) |
| Gwosè: | 31 * 16 x 100 mm |
| Batri: | 350mAh |
| Pwa nèt: | 40.4g |
| Rezistans: | 1.3 ohm |
| Twou Admisyon: | 4 * 1.6mm |
| Travay Voltage: | 3.6v |
| Materyèl: | Nerjaveèi ak PCTG |
| Chaje: | Kalite C chaje pò |
| Anfòm pou: | Live Resion/HHC/Distile lwil oliv / THC lwil oliv |
| Respire: | Kenbe bouton an pou fimen |
| Koulè: | Nwa, ajan, wouj, ble (Plis pase 3000pcs OEM Customized Byenveni) |
| Karakteristik: |
1. MULTI-gou nan yon sèl aparèy. 2. Rapid ak fasil tèt-ranpli, fenèt vizib. 3. Bouton mete sou / koupe, pou anpeche timoun yo fimen ak anpeche otomatik aktivasyon nan pòch la, pi an sekirite. 4. Klike sou bouton 5 fwa vire sou / sou aparèy la. 5. Klike sou bouton 2 fwa pou prechofe. 6. Klike 3 fwa pou ajiste vòltaj Limyè vèt - 3.3V pwodiksyon, limyè ble - 3.7V pwodiksyon, limyè wouj - 4.2V pwodiksyon 7. Pouse pwent bouch pou chanje gou, chwazi nenpòt ki gou oswa jwi de gou menm tan. 8.Bouton ki ap dirije koulè montre pouvwa batri a lè w ap respire, vèt (100% -75%) ble (75% -25%) wouj (25% -0%) 9. Anba USBC chaje 10. san plon, materyèl klas manje 11.Kenbe bouton an pou fimen |
| Pake: | 40 moso nan kò vape chak plato, chaje nan yon bwat |







Kouman sou bon jan kalite a nan machandiz ou a?
Tout machandiz yo ta dwe pase omwen 5 bon jan kalite tès pwosesis .to asire machandiz yo nan bon kondisyon.
1: materyèl vini nan faktori,
2: mwatye fè pati,
3: twous antye,
4: pwosesis tès,
5: re-tcheke anvan pake.
Baj popilè: doub gou cbd aparèy vape jetab, kostim pou thc delta -8 hhc lwil oliv, Lachin doub gou cbd jetab vape aparèy, kostim pou thc delta -8 hhc lwil oliv founisè, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



