Pwodwi yo
2ml Seramik Eleman chofaj Cbd / THC jetab Vape
Eleman chofaj seramik
Ajiste Voltage
Vèt - 3.3V
Ble - 3.7V
Wouj - 4.2V
Fonksyon
2ml Seramik Eleman chofaj Cbd / THC jetab Vape
Kontwòl bouton: sou / koupe, prechofaj ak ajiste vòltaj
Fenèt vizib, respire aktive
Anba USBC chaje




Si w ap chèche aparèy CBD oswa plim vape jetab pou vann, kontakte m nan enfòmasyon ki pi ba yo, epi ou ka jwenn pri an gwo pi ba anpil, kèlkeswa kesyon ou ak demann ou an, nou toujou la pare pou ede.
Imèl: sales22@greentime.com.cn
Wechat/whatsapp:15818383206
| Paramèt | |
| Gwosè (L x W x H) | 10.7 * 22.3 * 101 mm |
| Pwa nèt | 21g |
| Volim | 2.{{1}ml |
| Twou konsomasyon lwil oliv | 4 twou, gwosè twou 1.6mm (gwosè twou koutim) |
| Kapasite | 350mAh |
| Rezistans katouch | 1.4±0.1 ohm |
| Materyèl | 1.aluminium pwodwi 2.koulè koutim |
| Karakteristik | 1.Eleman chofaj seramik 2.Ajiste Voltage Vèt - 3.3V Ble - 3.7V Wouj - 4.2V 3. bouton kontwòl: on/off, prechofaj & ajiste vòltaj 4. Vizib fenèt, respire aktive 5. Anba USBC chaje |
| Pake | 40 moso nan kò katouch chak plato Chaje nan yon bwat |
Baj popilè: 2ml seramik chofaj eleman cbd/thc jetab vape, Lachin 2ml seramik chofaj eleman cbd/thc jetab vape founisè, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



