Pwodwi yo

2MG CBD / THC sigarèt elektrik ak batri 350mAh
V20: CBD e-sigarèt yo se pwosesis pou respire ayewosol ki gen cannabidiol atravè yon aparèy atomize e-sigarèt. CBD e-sigarèt lwil oliv se yon likid ki gen CBD ak lòt konpoze ki evapore lè chofe. E-sigarèt CBD yo sanble ak aparèy vaping tradisyonèl yo, men yo pa gen okenn tabak. Olye de sa, yo plen ak CBD e-likid epi yo ka gen aromatize oswa san gou.
Fonksyon
2MG CBD / THC sigarèt elektrik ak batri 350mAh
Yon sigarèt elektwonik se yon atomizè ki mache ak pil ki chofe e-likid nan tank atomizasyon an. E-sigarèt pa mande pou konbisyon epi sèlman pwodui "vapè" san goudwon oswa monoksid kabòn. Gen kèk moun nan domèn medikal kwè ke yo se ranplasan nikotin potansyèl yo. Nan teyori, yo kapab tou redwi enpak kèk sigarèt tradisyonèl sou kò a ak posiblite pou dife. Nan kèk peyi, e-sigarèt yo ankouraje kòm yon altènativ a sigarèt kòm youn nan fason pou fimè yo rete lwen goudwon an kanserojèn nan sigarèt. Sigarèt tradisyonèl yo boule nan tanperati ki wo ak pwodwi goudwon, ki konfòme yo ak alveoli yo epi li se koupab nan maladi. E-sigarèt itilize atomizasyon, pa pwodui goudwon, epi yo gen potansyèl pou diminye mal. Konfli sou e-sigarèt yo ap ogmante piti piti. Pwoblèm souvan diskite yo enkli e-likid ki gen kalite diferan ki ka fasilman lakòz enfeksyon nan poumon, move abitid fimen ki ka fasilman mennen nan twòp itilizasyon, anbalaj ki trè pwovoke, ak aparans roman. E-sigarèt ka fasilman pwovoke adolesan yo fimen yo, fè e-sigarèt kontwovèsyal. Sante Piblik Angletè te rapòte an 2015 ke sigarèt elektwonik yo 95% mwens danjere pase sigarèt tradisyonèl yo epi ede 20,000 fimè yo kite fimen chak ane.
Enfòmasyon detaye pou V20 vid jetab vape a, si ou gen nenpòt demann epi ou bezwen plis enfòmasyon tanpri kontakte m 'nenpòt ki lè via whatsapp: 15818383206, imèl: sales22@greentime.com.




| Gwosè (L x W x H) | 19.9 * 10 * 97.3mm |
| Pwa nèt | 21.1g |
| Volim | 2.{{1}ml |
| Twou konsomasyon lwil oliv | 4 twou, gwosè twou 1.6mm (gwosè twou koutim) |
| Kapasite | 350mAh |
| Rezistans katouch | Seramik bobin 1.4 ohm |
| Materyèl | PCGT ak asye pur |
| Chaje | USBC chaje |
| Karakteristik | 1. Respire aktive, eleman chofaj seramik 2. Vizib fenèt, fòm ka Customized 3. Rapid ak fasil tèt flling 4. Doub lè chanèl teknoloji 5. Koulè personnalisation, fich / Fini boulanjri 6. Anba USBC chaje |
| Pake | 50 moso nan kò vape chak plato Chaje nan yon bwat |
Baj popilè: 2mg cbd/thc sigarèt elektrik ak batri 350mah, Lachin 2mg cbd/thc sigarèt elektrik ak founisè batri 350mah, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch
