Pwodwi yo
Nouvo pi vit ranpli GT10 1ml 2ml 5ml CBD/THC/HHC lwil oliv ranpli machin pou ti biznis
GT1 0 High-Precision lwil oliv ranpli MachineInput Voltage: 110V/220VInjection efikasite: 1200 ~ 1800pcs / hInjection vitès: 10 nivo vitès reglablVessel Volim: 550 ml Ranpli ranpli: 0.05ml - 9}.99ml Presizyon: {13}}.01ml Suit pou: CBD lwil oliv, e likid, lwil THCAplikasyon: katouch, aparèy Vape, gous, sereng, elatriye.
Fonksyon
Nouvo pi vit ranpli GT10 1ml 2ml 5ml CBD/THC/HHC lwil oliv ranpli machin pou ti biznis
Machin ranpli GT10 nou an vann byen nan USA ak Ewòp, epi li trè fasil pou itilize, lave ak netwaye, seri a ranpli soti nan 0.05-9.99ml, ou ka ranpli {{4} }pcs pa èdtan. Li ka ede w pou konsève pou anpil pri ranpli lwil oliv.Si w vle konnen plis detay, tanpri kontakte fred WhatsApp: +86 15986647278










Fichye Tache
| Atik | Konble machin paramèt |
| Antre Voltage | 100 V |
| Antre pouvwa | 200 W |
| Piki efikasite | 1200 ~ 1800pcs / h |
| Vitès piki | 10 nivo vitès reglabl |
| Volim veso | 550 ml |
| Ranpli ranpli | 0.05ml - 10ml |
| Presizyon | +/-0.01 ml |
| Tanperati enjektè ak veso | 77 - 194 F |
| Modil Injector | Retireable & Echanjable |
| Operasyon | Semi-otomatik |
| Gwosè | 44cm (L) * 44cm (H) * 28cm (W) |
| Pwa nèt | 22.5 KG |
| Kostim pou | Lwil oliv, likid, ji, elatriye |
| Aplikasyon | Vape plim jetab, gous, sereng, elatriye. |
2. Karakteristik
1. Segondè efikasite ranpli nan pwodiksyon an.
2. Trè fasil pou itilize, lave ak pwòp.
3. Avèk fonksyon chalè pou likid epè.
4. Ranpli ranpli: 0.05-9.99ml
5. Konble vitès: 1200-1800pcs
3. Sou nou
Dongguan Green Time Technology Co, Ltd se yon manifakti pwodwi pyès ki nan konpitè pwofesyonèl, nou gen plis pase 10 ane eksperyans nan envantè de diferan pwodwi elektwonik ak machin ranpli. Tout pwodwi nou yo se bon jan kalite ak pri atire. Nou gen ekip R&D eksepsyonèl pou devlope nouvo pwodwi ak rezoud pwoblèm pwodwi yo. Pwodwi nou yo te genyen bon repitasyon nan tout kliyan nou yo. Gen plis pase 300 travayè ki gen eksperyans nan ekip pwodiksyon ki sipòte nou pou akonpli tout lòd kliyan nou yo nan tan. Nou te kwè ke ekip nou an pral pi gwo ak pi fò nan fiti prè. Byenveni kliyan soti nan tout mond lan vizite nou.
4. FAQ
Q1: nan ki vil ou ye? ki jan mwen ka ale nan faktori ou a? Èske w se yon konpayi komès oswa faktori?
A1: Nou nan Dongguan, Guangdong. Yon èdtan ak yon mwatye kondwi soti nan Shenzhen. Nou se faktori. Faktori sitou likid ranpli machin, charyo, aparèy ak pwodwi ki enpòtan
Pou machin ranpli, nou ofri sèvis lokal pou ansèyman ak reparasyon nan USA.
Q2: Poukisa pri ou pi wo pase lòt moun?
A2: Nou ofri pi bon kalite machin nan biznis nou an. Byenveni nan gen yon vizit, ou pral wè diferans lan.
Q3: Ki tan livrezon ou a?
A3: Anjeneral 15 jou pou konplete machin nan, 10-12 jou pou anbake
Q4: Ki jan yo enstale machin mwen yo lè li rive?
A4: Nou pral ale nan faktori ou a enstale machin yo ak fòme anplwaye ou a ki jan yo opere machin yo.
Q5: Ki garanti ou ye?
A5: Nou gen yon ane garanti ak sipò teknik dire tout lavi. Sèvis nou an gen ladan tou antretyen machin.
Q6: Ki tèm peman ou a?
A6: 100% Peman anvan chajman pou machin.
Nou sitou konsepsyon ak pwodwi vape jetab ak fè aranjman pou OEM ak odm lòd pou kliyan, epi nou gen pwòp enjenyè nou ki ka ede kliyan yo devlope nouvo aparèy oswa machin. Si ou gen nenpòt plan pou vapes yo, tanpri kontakte nou, nou pral sipòte ou reyalize li.
Baj popilè: nouvo pi vit ranpli gt10 1ml 2ml 5ml cbd/thc/hhc lwil oliv ranpli machin pou ti biznis, Lachin nouvo pi vit ranpli gt10 1ml 2ml 5ml cbd/thc/hhc lwil oliv ranpli machin pou founisè ti biznis, faktori
Ou ka renmen tou
PlisSemi-otomatik Vape Pen ranpli machin
PlisVape Pen ranpli ak machin kaptivan
PlisPolòy cho vann CBD HHC distile lwil oliv ranpli machin
PlisGT10 Vape / Cartridge ranpli machin pou CBD THC D8 D...
PlisPi cho vann 0.5ml 1ml 2ml CBD HHC jetab Vape lwil ol...
PlisSegondè presizyon lwil oliv ranpli machin pou charyo...
Voye rechèch




