Pwodwi yo
Almay No.1 Cho vann 1ML 2ML 3ML CBD / THC / HHC epè lwil oliv ranpli machin ak fonksyon chofaj pou ti biznis, Vape charyo lwil oliv ranpli machin
Antre vòltaj: 100 V
Piki efikasite: 1000 ~ 2000pcs / h
Vitès piki: 10 nivo vitès reglabl
Volim veso: 550 ml
Ranpli ranpli: 0.01ml - 9.99ml
Aplikasyon: katouch, aparèy Vape, gous, sereng, elatriye
Fonksyon
Almay No.1 Cho vann 1ML 2ML 3ML CBD / THC / HHC epè lwil oliv ranpli machin ak fonksyon chofaj pou ti biznis, Vape charyo lwil oliv ranpli machin
Manadjè pwodwi:Lisa Yang, WhatsApp86 17369498729
|
GT10 Flex-wo presizyon machin piki
Deskripsyon pwodwi:
Machin sa a se yon machin piki lwil oliv-wo presizyon ak yon presizyon nan 0.1%. Li ka enjekte cbd, thc lwil oliv, gen yon fonksyon chofaj, epi li gen yon kapasite lwil oliv nan 55 0ml. Li ka enjekte 0.5-10ml atomiseur, aparèy vape cbd elatriye. Li apwopriye pou tout atomizè 510. Anbalaj la chaje nan yon bwat papye, ki peze 26kg, ak vòltaj la se 110V-220V. Li ka enjekte 1200-2000pcs pa èdtan. Bon jan kalite machin sa a garanti pou yon ane, ak pati yo garanti pou lavi. |
|
De koulè pou chwazi nan
|
Blan |
Nerjaveèi asye |
Vape Cartridge Konble Espesifikasyon machin
| Non machin | GT10 Flex |
| Antre Voltage | 100 V |
| Antre pouvwa | 200W |
| Piki efikasite | 1200 ~ 2000pcs / h |
| Vitès piki | 10 nivo vitès reglabl |
| Volim veso | 550 ml |
| Ranpli ranpli | 0.01ml - 9.99ml |
| Presizyon | +/-0.01 ml |
| Tanperati Injector | 77 - 194 F |
| Tanperati veso | 77 - 194 F |
| Modil Injector | Retireable & Echanjable |
| Operasyon | Semi-otomatik |
| Gwosè | 44cm (L) 44cm (H) 28cm (W) |
| Pwa nèt | 25 KG |
| Kostim pou | Lwil CBD, e likid, THC lwil, HHC lwil, Live résine, Live sòs, D9 elatriye |
| Aplikasyon | 510 katouch, aparèy CBD Vape, gous, sereng, elatriye. |
Pwodwi yo te pase CE, RoHS, ISO, GMP, FCC sètifikasyon yo satisfè estanda ki wo nan mache lokal la. Customize logo ou a, konsepsyon anbalaj ou, etikèt elatriye; Konsepsyon fonksyon, redesign pwodwi yo soti nan aparans la, fonksyon ak estrikti enteryè. Nou defann estanda pwofesyonalis, kalite siperyè, ak sèvis oryante.Nou ofri sèvis sou entènèt 24 èdtan, repons rapid.








Depi 2010, nou te devlope sa a kalite machin, ak yon chèn pwodiksyon ki gen matirite ak bon jan kalite ekselan.
Se machin nan vann nan tout mond lan, ki gen ladan Etazini, Kanada, Meksik, Kolonbi, Almay ak lòt mache, ak fidbak la tou trè bon. NO.1 nan Kalifòni!





KontakteLisaPou plis detay, WhatsApp86 17369498729
Bay yon seri de sèvis soti nan fabrikasyon vann, ki gen ladan 1ml 2ml aparèy vape ak pakè koutim!
|
|
|
|
Baj popilè: Almay no.1 vann cho 1ml 2ml 3ml cbd / thc / hhc lwil oliv epè ranpli machin ak fonksyon chofaj pou ti biznis, vape charyo lwil oliv ranpli machin, Lachin Almay no.1 cho vann 1ml 2ml 3ml cbd / thc / hhc epè lwil oliv ranpli machin ak fonksyon chofaj pou ti biznis, vape charyo lwil oliv ranpli founisè machin, faktori
Ou ka renmen tou
PlisJetab Vape Pen ranpli machin
PlisVape Pen ranpli ak machin kaptivan
Plis2024 Cho vann Cannabis lwil oliv ranpli machin ak fo...
Plis202Factory Direct Sales- Twa souch diferan ranpli lw...
PlisPi bon pri 2ml CBD lwil oliv ranpli machin 510 katou...
Plis1ml 2ml 5ml likid Diamond lwil oliv ranpli machin ak...
Voye rechèch












