Pwodwi yo
CBD / THC / 10-OH-HHC / Liquid Diamond / Live Resin lwil oliv ranpli machin GT10 pou charyo / jetab Vape plim plim
GT1 0 High-Precision lwil oliv ranpli MachineInput Voltage: 110V/220VInjection efikasite: 1200 ~ 1800pcs / hInjection vitès: 10 nivo vitès reglablVessel Volim: 550 ml Ranpli ranpli: 0.05ml - 9.99ml Presizyon: {13}}.01ml Suit pou: CBD lwil oliv, e likid, THC lwil aplikasyon: katouch, aparèy Vape, gous, sereng, elatriye.
Fonksyon
CBD / THC / 10-OH-HHC / Liquid Diamond / Live Resin lwil oliv ranpli machin GT10 pou charyo / jetab Vape plim plim
Machin ranpli GT10 nou an vann byen nan USA ak Ewòp, li trè fasil pou itilize, lave ak netwaye, ranje ranpli a soti nan 0.05-9.99ml, ou ka ranpli 1200-1800 pcs pou chak èdtan. Li ka ede w pou konsève pou anpil pri ranpli lwil oliv. Epi nou gen tou GT33 otomatik ranpli machin ki ka ranpli vape jetab ak pre-woulo. Si ou vle konnen plis detay oswa fè fas a pwoblèm lè w ap itilize machin nan, tanpri ou lib pou kontakte WhatsApp: +86 15986647278, nou ka fè apèl videyo pou montre w tout etap ki soti nan ranpli pou netwaye machin nan.










Fichye Tache
| Atik | Konble machin paramèt |
| Antre Voltage | 100 V |
| Antre pouvwa | 200 W |
| Piki efikasite | 1200 ~ 1800pcs / h |
| Vitès piki | 10 nivo vitès reglabl |
| Volim veso | 1200 ml |
| Ranpli Ranpli | 0.05ml - 9.99ml |
| Presizyon | +/-0.01 ml |
| Tanperati enjektè ak veso | 77 - 194 F |
| Modil Injector | Retireable & Echanjable |
| Operasyon | Semi-otomatik |
| Gwosè | 44cm (L) * 44cm (H) * 28cm (W) |
| Pwa nèt | 22.5 KG |
| Kostim pou | Lwil oliv, likid, ji, elatriye |
| Aplikasyon | Vape plim jetab, gous, sereng, elatriye. |
2. Karakteristik
1. Segondè efikasite ranpli nan pwodiksyon an.
2. Trè fasil pou itilize, lave ak pwòp.
3. Avèk fonksyon chalè pou likid epè.
4. Ranpli ranpli: 0.05-9.99ml
5. Konble vitès: 1200-1800pcs
3. Sou nou
Dongguan Green Time Technology Co, Ltd se yon manifakti pwodwi pyès ki nan konpitè pwofesyonèl, nou gen plis pase 10 ane eksperyans nan envantè de diferan pwodwi elektwonik ak machin ranpli. Tout pwodwi nou yo se bon jan kalite ak pri atire. Nou gen ekip R&D eksepsyonèl pou devlope nouvo pwodwi ak rezoud pwoblèm pwodwi yo. Pwodwi nou yo te genyen bon repitasyon nan tout kliyan nou yo. Gen plis pase 300 travayè ki gen eksperyans nan ekip pwodiksyon ki sipòte nou pou akonpli tout lòd kliyan nou yo nan tan. Nou kwè ke ekip nou an pral pi gwo ak pi fò nan fiti prè. Byenveni kliyan soti nan tout mond lan vizite nou.
Nou sitou konsepsyon ak pwodwi vape jetab ak fè aranjman pou OEM ak odm lòd pou kliyan, epi nou gen pwòp enjenyè nou ki ka ede kliyan yo devlope nouvo aparèy oswa machin. Si ou gen nenpòt plan pou vapes yo oswa mete liy pwodiksyon, tanpri kontakte nou, nou pral sipòte ou reyalize li.






Baj popilè: cbd / thc / 10-oh-hhc / likid dyaman / lwil oliv résine vivan ranpli machin gt10 pou charyo / jetab vape plim ranpli, Lachin cbd / thc / 10- oh-hhc / likid dyaman / lwil oliv résine vivan ranpli machin gt10 pou charyo / jetab vape plim ranpli founisè, faktori
Ou ka renmen tou
PlisCho vann Cannabis lwil oliv ranpli machin ak fonksyo...
PlisKanada 2024 cho vann Cannabis lwil oliv ranpli machi...
PlisGT10 Flex Live Resin Distillate lwil oliv ranpli mac...
PlisGT10 High Precision Charts Vapes Filler 1ml 2ml 5ml ...
PlisPa gen 1 cho vann CBD THC lwil oliv ranpli machin po...
PlisGreen Time GT 33 0.5ml 1ml 2ml 10ml epè lwil oliv ch...
Voye rechèch




