Pwodwi yo
2024 Cho vann Cannabis lwil oliv ranpli machin ak fonksyon chofaj
Modèl: GT10 Konble machin Antre Voltage: 100V Antre pouvwa: 200W Piki Efikasite: 1000 ~ 2000pcs / h Ranpli ranpli: 0.5-9.99ml Volim Veso: 550ml
Fonksyon
Cho vann Cannabis lwil oliv ranpli machin ak fonksyon chofaj
Pou plis detay, tanpri kontakte WhatsApp: + 8613631638029
| GT10 Konble machin paramèt | |
| Antre Voltage | 100 V |
| Antre pouvwa | 200W |
| Piki efikasite | 800 ~ 2000pcs / h |
| Vitès piki | 10 nivo vitès reglabl |
| Volim veso | 550 ml |
| Ranpli ranpli | 0.5ml - 10ml |
| Tanperati enjektè ak veso | 77 - 194 F |
| Modil Injector | Retireable & Echanjable |
| Operasyon | Semi-otomatik |
| Gwosè | 44cm (L) * 44cm (H) * 28cm (W) |
| Kostim pou | Lwil oliv, likid, elatriye |
| Aplikasyon | Plim jetab, gous, sereng, elatriye. |







FAQ
|
Q1: nan ki vil ou ye? ki jan mwen ka ale nan faktori ou a? Èske w se yon konpayi komès oswa faktori?
|
Hot Tags: cho vann Cannabis lwil oliv ranpli machin ak fonksyon chofaj, Lachin cho vann Cannabis lwil oliv ranpli machin ak founisè fonksyon chofaj, faktori, vapur rechargeable, cbd lwil oliv katouch, ez cig jetab, tèt vaporisateur sigarèt, cbd vape aparèy rechargeable, E Cig News
Hot Tags: 2024 cho vann Cannabis lwil oliv ranpli machin ak fonksyon chofaj, Lachin 2024 cho vann Cannabis lwil oliv ranpli machin ak founisè fonksyon chofaj, faktori, delta 8 cbd katouch, rechargeable cbd vape aparèy, vapè, vape e sig, òganik cbd jetab vape plim , pi bon kalite vape òganik
Baj popilè: 2024 cho vann Cannabis lwil oliv ranpli machin ak fonksyon chofaj, Lachin 2024 cho vann Cannabis lwil oliv ranpli machin ak founisè fonksyon chofaj, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch


