Pwodwi yo
Cho vann totalman-otomatik lwil oliv ranpli machin GT33 pou lwil Cannabis epè nan Czech
GT33 High-Precision lwil oliv ranpli machinVòltaj Antre: 110V/220VInjection efikasite: 800 ~ 1600pcs/hInjection vitès: 9 nivo vitès reglablVessel Volim: 1200 mlFilling Range: 0.05ml - 9.99mlPrecision: +/{ {13}}.01ml Suit pou: CBD lwil oliv, e likid, THC lwil aplikasyon: katouch, aparèy Vape, gous, sereng, elatriye.
Fonksyon
Cho vann totalman-otomatik lwil oliv ranpli machin GT33 pou lwil Cannabis epè nan Czech
Machin ranpli GT33 nou an vann byen nan USA ak Ewòp, li trè fasil yo sèvi ak, lave ak netwaye, seri a ranpli soti nan 0.05-9.99ml, ou ka ranpli 800-1600pcs pou chak èdtan. Li ka ede w pou konsève pou anpil pri ranpli lwil oliv.Si ou vle konnen plis detay sou machin ranpli GT33, tanpri kontakte WhatsApp: +86 15986647278, nou ka fè apèl videyo pou montre w tout etap yo.




Fichye Tache
| Atik | Konble machin paramèt |
| Antre Voltage | 100 V |
| Antre pouvwa | 1500 W |
| Piki efikasite | 800 ~ 1600pcs / h |
| Vitès piki | 9 nivo vitès reglabl |
| Volim veso | 1200 ml * 3 |
| Ranpli ranpli | 0.05ml - 9.99ml |
| Presizyon | +/-0.01 ml |
| Tanperati enjektè ak veso | 77 - 194 F |
| Operasyon | Amalgam otomatik / Manyèl ranpli |
| Gwosè | Platfòm: 76 * 63 * 56cm machin prensipal: 58 * 71 * 58 cm |
| Pwa Brit | 110 KG |
| Kostim pou | Lwil oliv, likid, ji, elatriye |
| Aplikasyon | Vape plim jetab, gous, sereng, elatriye. |
2. Karakteristik
1. Segondè efikasite ranpli nan pwodiksyon an.
2. Trè fasil pou itilize, lave ak pwòp.
3. Avèk fonksyon chalè pou likid epè.
4. Ranpli ranpli: 0.05-9.99ml
5. Konble vitès: 800-1600pcs
3. Sou nou
Dongguan Green Time Technology Co, Ltd se yon manifakti pwodwi pyès ki nan konpitè pwofesyonèl, nou gen plis pase 10 ane eksperyans nan envantè de diferan pwodwi elektwonik ak machin ranpli. Tout pwodwi nou yo se nan bon jan kalite bon ak nan pri atire. Nou gen ekip R&D eksepsyonèl pou devlope nouvo pwodwi ak rezoud pwoblèm pwodwi yo. Pwodwi nou yo te genyen bon repitasyon nan tout kliyan nou yo. Gen plis pase 300 travayè ki gen eksperyans nan ekip pwodiksyon ki sipòte nou pou akonpli tout lòd kliyan nou yo nan tan. Nou te kwè ke ekip nou an pral pi gwo ak pi fò nan fiti prè. Byenveni kliyan soti nan tout mond lan vizite nou.
4. FAQ
Q1: nan ki vil ou ye? ki jan mwen ka ale nan faktori ou a? Èske w se yon konpayi komès oswa faktori?
A1: Nou nan Dongguan, Guangdong. Yon èdtan ak yon mwatye kondwi soti nan Shenzhen. Nou se faktori. Faktori sitou likid ranpli machin, charyo, aparèy ak pwodwi ki enpòtan
Pou machin ranpli, nou ofri sèvis lokal pou ansèyman ak reparasyon nan USA.
Q2: Ki tan livrezon ou a?
A2: Anjeneral 15 jou pou konplete machin nan, 10-12 jou pou anbake
Q3: Ki jan yo enstale machin mwen yo lè li rive?
A3: Nou pral ale nan faktori ou a enstale machin yo ak fòme anplwaye ou a ki jan yo opere machin yo.
Q4: Ki garanti ou ye?
A4: Nou gen yon ane garanti ak sipò teknik dire tout lavi. Sèvis nou an gen ladan tou antretyen machin.
Q5: Ki tèm peman ou a?
A5: 100% Peman anvan chajman pou machin.
Nou sitou konsepsyon ak pwodwi vape jetab ak fè aranjman pou OEM ak odm lòd pou kliyan, epi nou gen pwòp enjenyè nou ki ka ede kliyan yo devlope nouvo aparèy oswa machin. Si ou gen nenpòt plan pou vapes yo oswa mete liy pwodiksyon, tanpri kontakte nou, nou pral sipòte ou reyalize li.
Anba la a se kèk nan pwòp mwazi prive nou yo jetab vapes, nou ka fè konsepsyon ou ak atizan konn fè diferan, epi ou ka tou chanje fòm nan fenèt, si ou vle nou ka tou fè anbalaj la pou ou, tou, tanpri ou lib pou kontakte whatsApp { {0}}








Baj popilè: cho vann totalman-otomatik lwil ranpli machin gt33 pou lwil Cannabis epè nan Czech, Lachin vann cho konplètman-otomatik lwil ranpli machin gt33 pou lwil Cannabis epè nan Swèd Tchèk, faktori
Ou ka renmen tou
Plis1ml jetab epè lwil oliv Cart Filler machin 510 lwil ...
PlisLachin 510 jetab katouch 1ml chofaj vid distile char...
PlisCalifornia No.1 Semi Auto 510 lwil oliv Vape katouch...
PlisHHC Vape lwil oliv 510 katouch ranpli machin Prag Re...
PlisUSA lwil oliv ranpli machin segondè presizyon GT10 p...
Plis{{0}}.5ml 0.8ml 1ml 2ml HHC lwil oliv konsantre 510 ...
Voye rechèch



