Pwodwi yo
GT10 Flex Vape lwil oliv ranpli machin, kay livrezon nan Kalifòni, 510 fil kabwa Thc lwil oliv ranpli machin
GT 10 High Precesion Konble & Piki machin, priz faktori!
Fonksyon
GT10 Flex Vape lwil oliv ranpli machin, kay livrezon nan Kalifòni, 510 fil kabwa Thc lwil oliv ranpli machin
GT 10 High Precesion ranpli & piki machin
Pou plis enfòmasyon, tanpri kontakte Lisa.WhatsApp: 86 17369498729/ Imèl:sales18@greentime.com.cn
| Paramèt machin | |
| Antre Voltage | 100 V |
| Antre pouvwa | 200 W |
| Piki efikasite | 1000 ~ 2000pcs / h |
| Vitès piki | 10 nivo vitès reglabl |
| Volim veso | 550 ml |
| Ranpli ranpli | 0.01ml - 9.99ml |
| Presizyon | +/-0.01 ml |
| Tanperati Injector | 77 - 194 F |
| Tanperati veso | 77 - 194 F |
| Modil Injector | Retireable & Echanjable |
| Operasyon | Semi-otomatik |
| Gwosè | 44cm (L) 44cm (H) 28cm (W) |
| Pwa nèt | 22.5 KG |
| Kostim pou | Lwil CBD, e likid, lwil THC |
| Aplikasyon | Katouch, aparèy Vape, gous, sereng, elatriye. |












Pou plis enfòmasyon, tanpri kontakteLisa. WhatsApp:86 17369498729
Baj popilè: gt10 flex vape lwil oliv ranpli machin, livrezon lakay nan Kalifòni, 510 kabwa fil thc lwil oliv ranpli machin, Lachin gt10 flex vape lwil oliv ranpli machin, livrezon lakay nan Kalifòni, 510 charyo fil thc lwil oliv ranpli machin founisè, faktori
Ou ka renmen tou
PlisChalè sistèm otomatik ranpli machin
PlisTwa diferan tansyon ranpli lwil oliv machin
Plis2024Factory Komèsyal Dirèk- Twa Souch Diferan Konble...
Plis2024 faktori dirèk lavant- twa diferan tansyon ranpl...
PlisCho vann 0.5/1/2/5ML GT10 lwil oliv ranpli machin
PlisGT10 510 Charyo / CBD Vape Pen lwil oliv ranpli machin
Voye rechèch




