Pwodwi yo
Vit Shipping GT10+ Konble machin pou CBD/THC/Distillate/Live Resin Pi bon kalite lwil oliv epè ranpli machin pou ti biznis
GT {{0}} Manyèl/Otomatik lwil oliv ranpli machinInput Voltage: 110V/220VInjection Efikasite: 800 ~ 1600pcs / h pou jetab vape ranpli 2000pcs pre-woulo fillingInjection vitès: 9 nivo vitès reglablVessel Volim: 1200 ml.Filling Range: ml - 9.99mlPrecision: +/-0.01ml Suit pou: lwil CBD, e likid, lwil THCAplikasyon: katouch, aparèy Vape, Pre-woulo, gous, sereng, elatriye.
Fonksyon
Fast Shipping GT10+ Konble machin pou CBD/THC/Distillate/Live Resin
Pi bon kalite machin epè lwil oliv ranpli pou ti biznis
Machin ranpli GT10 nou an vann byen nan USA ak Ewòp, li trè fasil pou itilize, lave ak netwaye, ranje ranpli a soti nan 0.05-9.99ml, ou ka ranpli 800-1600 pcs pou chak èdtan. Li ka ede w pou konsève pou anpil pri ranpli lwil oliv.Si ou vle konnen plis detay sou machin ranpli GT10, tanpri kontakte WhatsApp: +86 15986647278, nou ka fè apèl videyo pou montre w tout etap yo.




Fichye Tache
| Atik | Konble machin paramèt |
| Antre Voltage | 100 V |
| Antre pouvwa | 1500 W |
| Piki efikasite | 800 ~ 1600pcs / h 2000pcs / h pou pre-woulo |
| Vitès piki | 9 nivo vitès reglabl |
| Volim veso | 1200 ml |
| Ranpli ranpli | 0.05ml - 9.99ml |
| Presizyon | +/-0.01 ml |
| Tanperati enjektè ak veso | 77 - 194 F |
| Operasyon | Amalgam otomatik / Manyèl ranpli |
| Gwosè | Platfòm: 76 * 63 * 56cm machin prensipal: 58 * 71 * 58 cm |
| Pwa Brit | 28KG / 28+56 KG |
| Kostim pou | Lwil oliv, likid, ji, elatriye |
| Aplikasyon | Vape plim jetab, gous, sereng, elatriye. |
2. Karakteristik
1. Segondè efikasite ranpli nan pwodiksyon an.
2. Trè fasil pou itilize, lave ak pwòp.
3. Avèk fonksyon chalè pou likid epè.
4. Ranpli ranpli: 0.05-9.99ml
5. Konble vitès: 800-1600pcs
3. Sou nou
Dongguan Green Time Technology Co, Ltd se yon manifakti pwodwi pyès ki nan konpitè pwofesyonèl, nou gen plis pase 10 ane eksperyans nan envantè de diferan pwodwi elektwonik ak machin ranpli. Tout pwodwi nou yo se nan bon jan kalite bon ak nan pri atire. Nou gen ekip R&D eksepsyonèl pou devlope nouvo pwodwi ak rezoud pwoblèm pwodwi yo. Pwodwi nou yo te genyen bon repitasyon nan tout kliyan nou yo. Gen plis pase 300 travayè ki gen eksperyans nan ekip pwodiksyon ki sipòte nou pou akonpli tout lòd kliyan nou yo nan tan. Nou te kwè ke ekip nou an pral pi gwo ak pi fò nan fiti prè. Byenveni kliyan soti nan tout mond lan vizite nou.
4. FAQ
Q1: nan ki vil ou ye? ki jan mwen ka ale nan faktori ou a? Èske w se yon konpayi komès oswa faktori?
A1: Nou nan Dongguan, Guangdong. Yon èdtan ak yon mwatye kondwi soti nan Shenzhen. Nou se faktori. Faktori sitou likid ranpli machin, charyo, aparèy ak pwodwi ki enpòtan
Pou machin ranpli, nou ofri sèvis lokal pou ansèyman ak reparasyon nan USA.
Q2: Ki tan livrezon ou a?
A2: Anjeneral 15 jou pou konplete machin nan, 10-12 jou pou anbake
Q3: Ki jan yo enstale machin mwen yo lè li rive?
A3: Nou gen videyo ki montre w kouman yo mete kanpe, kouman yo sèvi ak, kolekte rès lwil oliv, lave ak netwaye.
Si sa nesesè, nou ka fè apèl videyo pou montre w kouman yo mete kanpe, kouman yo sèvi ak, netwaye ak rezoud pwoblèm yo.
Q4: Ki garanti ou ye?
A4: Nou gen yon ane garanti ak sipò teknik dire tout lavi. Sèvis nou an gen ladan tou antretyen machin.
Q5: Ki tèm peman ou a?
A5: 100% Peman anvan chajman pou machin.
Nou sitou konsepsyon ak pwodwi vape jetab ak fè aranjman pou OEM ak odm lòd pou kliyan, epi nou gen pwòp enjenyè nou ki ka ede kliyan yo devlope nouvo aparèy oswa machin. Si ou gen nenpòt plan pou vapes yo oswa mete liy pwodiksyon, tanpri kontakte nou, nou pral sipòte ou reyalize li.
Anba la a se kèk nan pwòp mwazi prive nou yo jetab vapes, nou ka fè konsepsyon ou ak atizan konn fè diferan, epi ou ka tou chanje fòm nan fenèt, si ou vle nou ka tou fè anbalaj la pou ou, tou, tanpri ou lib pou kontakte whatsApp { {0}}











Baj popilè: vit anbake gt10+ ranpli machin pou cbd/thc/distillate/viv résine pi bon kalite epè lwil oliv ranpli machin pou ti biznis, Lachin vit anbake gt10+ ranpli machin pou cbd/thc/distillate/viv résine pi bon bon jan kalite lwil oliv epè ranpli machin pou founisè ti biznis, faktori
Ou ka renmen tou
PlisLikid otomatik ranpli machin
PlisTwa diferan tansyon ranpli lwil oliv machin
PlisEpè lwil oliv ranpli machin flacon filler presizyon ...
PlisSegondè Precision totalman-otomatik vit ranpli Cbd /...
PlisFully-otomatik CBD / HHC lwil oliv ranpli machin GT33
PlisSemi-otomatik Vape lwil oliv katouch ranpli machin 1...
Voye rechèch






