Pwodwi yo
Pi bon manifaktirè machin Thc Vape ranpli ak faktori, pòtatif pòtab semi-otomatik otomatik chofe 510 chanv epè likid 1ml 2ml 3ml 4ml 5ml Cart Piki Cartridge Filler
GT10 Flex High-Precision Piki machin
Antre vòltaj: 100 V
Piki efikasite: 1000 ~ 2000pcs / h
Vitès piki: 10 nivo vitès reglabl
Volim veso: 550 ml Ranpli ranpli: 0.01ml - 9.99ml
Presizyon: +/-0.01ml
Kostim pou: lwil CBD, e likid, lwil THC
Aplikasyon: katouch, aparèy Vape, gous, sereng, elatriye.
Fonksyon
Pi bon Thc Vape Amalgam machin manifaktirè yo ak faktori, pòtatif pòtab semi otomatik chofe 510 chanv epè likid 1ml 2ml 3ml 4ml 5ml Cart Piki Cartridge Filler
Pri pwomosyon ap vini! (Kote ou ye a, nou ka delivre nan pòt ou!)
Pou plis detay, tanpri kontakte Lisa, WhatsApp: +86 17369498729

Nou gen yon pri aktivite pou aparèy vape ak machin ranpli kounye a!
Aplike pwodwi
|
1ml aparèy vape |
Aparèy vape 2ml |
2 * 1ml Vape Aparèy |
Enstriksyon machin

Pati chofaj machin

Konble Demonstrasyon lwil oliv







Fichye Tache
| Atik | Konble machin paramèt |
| Antre Voltage | 100 V |
| Antre pouvwa | 200 W |
| Piki efikasite | 800 ~ 2000pcs / h |
| Vitès piki | 10 nivo vitès reglabl |
| Volim veso | 550 ml |
| Ranpli ranpli | 0.5ml - 10ml |
| Presizyon | +/-0.01 ml |
| Tanperati enjektè ak veso | 77 - 194 F |
| Modil Injector | Retireable & Echanjab |
| Operasyon | Semi-otomatik |
| Gwosè | 44cm (L) * 44cm (H) * 28cm (W) |
| Pwa nèt | 26 KG |
| Kostim pou | Lwil oliv, likid, ji, elatriye |
| Aplikasyon | Vape plim jetab, gous, sereng, elatriye. |
Sou nou
Etabli an 2010, Dongguan Green Time Technology Co, Ltd se yon manifakti machin pwofesyonèl. Ekip machin ranpli nou an konsiste de enjenyè eksperyans rich. Nou ekselan kapasite ak rechèch solid, kontinyèlman amelyore ak inovasyon machin ranpli a pèmèt nou garanti satisfaksyon kliyan '.



FAQ
Q1: Nan ki vil ou ye? ki jan mwen ka ale nan faktori ou a? Èske w se yon konpayi komès oswa faktori?
A1: Nou nan Dongguan, Guangdong. Yon èdtan ak yon mwatye kondwi soti nan Shenzhen. Nou se faktori. Faktori sitou likid ranpli machin, charyo, aparèy ak pwodwi ki enpòtan. Pou machin ranpli, nou ofri sèvis lokal pou ansèyman ak reparasyon nan USA.
Q2: Poukisa pri ou pi wo pase lòt moun?
A2: Nou ofri pi bon kalite machin nan biznis nou an. Byenveni nan gen yon vizit, ou pral wè diferans lan.
Q3: Ki tan livrezon ou a?
A3: Anjeneral 15 jou pou konplete machin nan, 10-12 jou pou anbake
Q4: Ki jan yo enstale machin mwen yo lè li rive?
A4: Nou pral ale nan faktori ou a enstale machin yo ak fòme anplwaye ou a ki jan yo opere machin yo.
Q5: Ki garanti ou ye?
A5: Nou gen yon ane garanti ak sipò teknik dire tout lavi. Sèvis nou an gen ladan tou antretyen machin.
Pou plis detay, tanpri kontakte Lisa, WhatsApp: +86 17369498729
Baj popilè: pi bon thc vape ranpli machin manifaktirè yo ak faktori, pòtatif pòtab semi oto otomatik chofe 510 chanv epè likid 1ml 2ml 3ml 4ml 5ml kabwa piki katouch filler, Lachin pi bon thc vape ranpli machin manifaktirè yo ak faktori, pòtatif pòtab semi oto otomatik chofe 510 chanv epè likid 1ml 2ml 3ml 4ml 5ml kabwa piki katouch filler founisè, faktori
Ou ka renmen tou
PlisOtomatik CBD lwil oliv ranpli machin
Plis2024 faktori dirèk lavant- Twa souch diferan ranpli ...
Plis1ml 2ml chofe likid katouch filler CBD Thc lwil oliv...
PlisGlobal 2024 faktori lavant dirèk- Twa souch diferan ...
Plis2024 faktori dirèk lavant tansyon ranpli machin
PlisVape Pen THC lwil oliv Vape Cartridge ranpli machin,...
Voye rechèch







