Pwodwi yo
10000PUFFS Vape jetab ak gou diferans
ZENA UNI 10000PUFFS: Ekran-ekspozisyon ki ap dirije blan sou bò a (logo personnalisation, endikatè lwil oliv, endikatè batri)
Fonksyon
10000PUFFS Vape jetab ak gou diferans
Fòmil lwil la nan e-sigarèt jetab yo fèt yo dwe optimize pou itilizasyon kout tèm epi bay yon eksperyans gou pi plen ak fre.
Nou ka fè personnalisation plating lò / ajan koki + kwi + logo (Relief, enprime UV, lò / papye ajan)
Si ou gen nenpòt ki enterese pou vape jetab 10000puffs la, tanpri kontakte avè m 'jan pi ba a:
whatsapp:15818383206
imèl:sales22@greentime.com.cn







| Gwosè (L x W x H) | 45 * 28.5 * 95mm |
| Pwa nèt | 78g |
| Volim | 15ml |
| Soufle | 10000 |
| Kapasite | 850mAh |
| Materyèl TANK | PETG + SILICONE (KLAS MANJE) |
| Chaje | USBC chaje |
| Karakteristik | 1. rale souf activé, en fe chofaj eleman 2. personnalisation plating lò/ajan kal + kwi + logo (relief, UV enprime, lò / papye ajan) 3. 0.6ohm doub may bobin, enpòte materyèl N406 4. Ekran-ekspozisyon ki ap dirije blan sou bò a (logo personnalisation, endikatè lwil oliv, endikatè batri) 5: endikatè batri ki ba: endikatè batri lwil oliv flache 10 fwa 6: endikatè kous kout: endikatè batri lwil oliv + ekran ki ap dirije 5 fwa. 7. Anba USBC chaje |
| Pake | 10 moso pou chak pake, ak 20 pake nan yon bwat |
Baj popilè: 10000puffs vape jetab ak gou diferans, Lachin 10000puffs vape jetab ak founisè gou diferans, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



