Pwodwi yo

2024Faktory Direct Sales-1ML CBD Vape jetab ki fèt pou travay ak Distillat
V1 0: vape jetab cbd ak 1.0ML, bon jan kalite ki estab ak pi bon pri pou atik la tou senpleman, ou ka respire aktivite, epi pa gen okenn bouton kontwole li.
Fonksyon
1ML CBD jetab Vape Enjenieri pou travay ak Distillate, D8, D9, D10 elatriye
1. Respire aktive, eleman chofaj seramik
2. Vizib fenèt, fòm ka Customized
3. Rapid ak fasil tèt flling
4. Doub lè chanèl teknoloji
5. Koulè personnalisation, fich / Fini boulanjri
6. Anba USBC chaje
Si ou vle gen yon eseye, akeyi yo kontakteTonypou jwenn echantiyon an.WhatsApp:+86 13631638029



| Paramèt | |
| Gwosè (L x W x H) | 19.9 * 10 * 89.3mm |
| Pwa nèt | 21.1g |
| Volim | 1.0ml |
| Twou konsomasyon lwil oliv | 4 twou, gwosè twou 1.6mm (gwosè twou koutim) |
| Kapasite | 350mAh |
| Rezistans katouch | Seramik bobin 1.3 ohm |
| Materyèl | PCGT ak asye pur |
| Chaje | USBC chaje |
| Karakteristik | 1. Respire aktive, eleman chofaj seramik 2. Vizib fenèt, fòm ka Customized 3. Rapid ak fasil tèt flling 4. Doub lè chanèl teknoloji 5. Koulè personnalisation, fich / Fini boulanjri 6. Anba USBC chaje |
| Pake | 50 moso nan kò vape chak plato Chaje nan yon bwat |
Baj popilè: 2024factory lavant dirèk-1ml cbd jetab vape Enjenieri pou travay ak distillat, Lachin 2024factory lavant dirèk-1ml cbd jetab vape Enjenieri pou travay ak founisè distillat, faktori
Ou ka renmen tou
PlisFaktori Komèsyal Dirèk 2ml Cbd / THC jetab Vape
PlisFaktori dirèk lavant-pi bon mache 2ML CBD jetab Vape
PlisNouvo pwodwi HHC jetab Vape|HHC Vape Katouch|1ML Rec...
Plis2024Factory Direct Sales4 gram rechaje batri Cbd jet...
Plis2024 Nouvo pwodwi-jetab Delta-8 & HHC Vape Pen|Recha...
PlisKomèsyal dirèk faktori -2024Ajiste Voltage 3 nan 1 C...
Voye rechèch
